Andrzej Fonfara - Warsaw Boxing Night

Pomysłodawcami Warsaw Boxing Night są Fonfara Promotions oraz Warsaw Sports Group, którzy zaprosili do współpracy MB Promotions i wspólnie przygotują bokserskie show na jakie Warszawa zasługuje od lat. Wszystko to wydarzy się na oczach całej Polski dzięki otwartej transmisji w telewizji Polsat. Na żywo galę zobaczy blisko 7 tysięcy kibiców i gości. Planując organizację Warsaw Boxing Night założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, odbywająca się cyklicznie, a jej pierwsza odsłona odbędzie się już 16 czerwca! Najważniejszym wydarzeniem tej nocy będzie bez wątpienia powrót i walka Andrzeja Fonfary. Na ten dzień polscy, a w szczególności warszawscy fani sportu czekali 12 lat!

Andrzej Fonfara vs Ismail Sillakh

Poznaliśmy długo wyczekiwanego rywala Andrzeja Fonfary! Jego nazwisko ogłosił Mateusz Borek w studiu przed galą Polsat Boxing Night. Pięściarz, z którym Andrzej skrzyżuje rękawice, to Ismail Sillakh. Walka już 16 czerwca na Torwarze podczas Warsaw Boxing Night.

Bilety możecie kupować na www.eBilet.pl

Czytaj więcej na Polsatsport.pl - Fonfara poznał rywala, z którym zmierzy się na gali w Warszawie!

Andrzej Fonfara. Back To The Game

Warsaw Boxing Night - pod taką nazwą odbędzie się długo wyczekiwana, pierwsza gala boksu zawodowego zorganizowana przez Warsaw Sports Group, MB Promotions i Fonfara Promotions. Najważniejszym...

Mateusz Borek i Andrzej Fonfara o walce w Polsce

W trakcie gali FEN w studio Polsatu spotkali się Mateusz Borek i Andrzej Fonfara. Mieli okazję porozmawiać o planach "Polskiego Księcia" na najbliższe miesiące, o zmianie kategorii wagowej i co...

DO GALI POZOSTAŁO:

Warsaw Boxing Night

  • Gala boksu zawodowego | pierwsza edycja
  • Nazwa: Warsaw Boxing Night | Andrzej Fonfara - Back To The Game
  • Termin: 16.06.2018
  • Miejsce: Warszawa, ul. Łazienkowska 6a - Hala Torwar
  • Fight Card: 5 walk głównych + Main Event: Andrzej Fonfara vs. Ismail Sillakh
  • Organizator: Warsaw Sports Group
  • Transmisja: Polsat Sport, Polsat
  • Promotor: MB Promotions, Fonfara Promotions
  • Oficjalna strona gali: warsawboxingnight.com
Karta walk Warsaw Boxing Night
Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh
TBA - TBA
TBA - TBA
TBA - TBA
Michał Olaś - TBA
Paweł Rumiński - Tomasz Gromadzki
Bilety na Warsaw Boxing Night
After Party
Konferencja prasowa: 14 czerwca 2018


szczegóły już wkrótce
Oficjalne ważenie: 15 czerwca 2018
Transmisja telewizyjna: 16 czerwca 2018
logo Warsaw Boxing Night

PARTNERZY MEDIALNI

Partnerzy Medialni Warsaw Boxing Night

Kontakt

Warsaw Boxing Night

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2018 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.