.

Obozy tenisowe dla dzieci - Wczasy sportowe dla rodzin

Ważne informacje dla uczestników obozu tenisowego w Prostejovie - CZYTAJ na stronie: www.legiatenis.com

Warsaw Sports Group jest organizatorem obozów sportowych dla dzieci, młodzieży i rodzin. Nasze obozy dają możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem, hokejem, snowboardem, nartami, windsurfingiem i żeglarstwem. Te dyscypliny sportu, uważane do niedawna za elitarne, teraz są dostępne dla każdego.
Jesteśmy również organizatorem turystyki biznesowej z dedykowanym programem sportowym. Proponowane przez nas wyjazdy typu Incentive, to najlepszy sposób motywacji pracowników, a krótkie obozy biznesowe kreują pozytywne relacje z kluczowymi klientami.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie czas, wygodę, dobre samopoczucie oraz zdrowie fizyczne swoje i najbliższych.

New PROstějov Camp 2017 - letni obóz tenisowy

Family Sports Camp - Véska 2017

Cross Fitness Camp - Jabłoń Lake Resort 2017

Family Sports Camp - Jabłoń Lake Resort 2017

Obóz tenisowy na kortach - Summer Camp 2017

Akademia Tenisowa Legia Warszawa przygotowała atrakcyjną formę spędzenia czasu dla dzieci, które w okresie wakacji będą przebywać w Warszawie. W lipcu zapraszamy na Legia Tennis Schools - Summer Camp 2017, czyli na stacjonarny obóz tenisowy dla dzieci (tzw. półkolonie).
Program obejmuje nie tylko zajęcia sportowe na kortach. W ramach odpoczynku i relaksu wybierzemy się m.in. na wycieczkę do Łazienek Królewskich, w ramach lekcji historii Warszawy będziemy zdobywać Kopiec Powstania Warszawskiego. Młodzi kibice piłki nożnej będą mieli okazję zwiedzić stadion Legii i zobaczyć trening piłkarzy.
Obóz stacjonarny na kortach Legii przeznaczony jest dla zawodników klubów tenisowych, szkół tenisa oraz dzieci i młodzieży niezrzeszonej. - - czytaj więcej...
TERMINY:
I turnus: 03.07 - 08.07.2017
II turnus: 10.07 - 15.07.2017
III turnus: 17.07 - 22.07.2017
IV turnus: 24.07 - 29.07.2017

Kontakt

© 2017 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.