.

Iga Świątek

Iga Świątek

  • Dyscyplina: tenis ziemny
  • Klub: Legia Warszawa
  • Rok urodzenia: 2001
  • Wzrost: 176 cm
  • Zawodniczka praworęczna
  • I trener: Piotr Sierzputowski
  • Trener przygotowania fizycznego: Jolanta Rusin-Krzepota
  • Zawodniczka reprezentacji Polski w kategoriach młodzieżowych
  • Reprezentantka Polski w Pucharze Federacji - Fed Cup by BNP Paribas 2018
kontakt do menedżera: Artur Bochenek, tel.: +48 513 460 460, e-mail: artur.bochenek@sportsgroup.pl
Iga Świątek - Legia Warszawa
Iga Świątek

Iga Świątek

  • Dyscyplina: tenis ziemny
  • Klub: Legia Warszawa
  • Rok urodzenia: 2001
  • Wzrost: 176 cm
  • Zawodniczka praworęczna
  • I trener: Piotr Sierzputowski
  • Trener przygotowania fizycznego: Jolanta Rusin-Krzepota
  • Trener konsultant: Michał Tabara (Czechy / Prostejov)
  • Zawodniczka reprezentacji Polski w kategoriach młodzieżowych
  • Reprezentantka Polski w Pucharze Federacji - Fed Cup by BNP Paribas 2018
kontakt do menedżera:
Artur Bochenek
tel.: +48 513 460 460
e-mail: artur.bochenek@sportsgroup.pl

Najlepsze pozycje rankingowe:

  • klasyfikacja polska PZT: kadetki - 1 miejsce; juniorki - 1 miejsce
  • klasyfikacja Tennis Europe Junior Tour: 24.07.2017 - 1 miejsce
  • klasyfikacja światowa ITF Junior: 29.05.2017 - 6 miejsce
  • klasyfikacja światowa WTA: 17.07.2017 - 587 miejsce
iga-swiatek_sztokholm-itf_1920x1080px_2.jpg
fed_cup2016_banerek2.jpg
iga-swiatek_gyor_ITF_www.jpg
iga_1920home_USopen2.jpg
Najlepsze pozycje rankingowe:
  • klasyfikacja polska PZT: kadetki - 1 miejsce; juniorki - 1 miejsce
  • klasyfikacja Tennis Europe Junior Tour: 24.07.2017 - 1 miejsce
  • klasyfikacja światowa ITF Junior: 29.05.2017 - 6 miejsce
  • klasyfikacja światowa WTA: 23.04.2018 - 422 miejsce

Osiągnięcia sportowe w turniejach krajowych i zagranicznych:

USA / Pelham, AL / 09 - 15 kwietnia 2018
Legacy Credit Union Women's $25,000 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Pro Circuit

Egipt / Sharm El Sheikh / 19 - 25 lutego 2018
Soho Square Egypt F6 Women's Future $15,000 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Pro Circuit

Egipt / Sharm El Sheikh / 12 - 18 lutego 2018
Soho Square Egypt F5 Women's Future $15,000 - II miejsce w turnieju deblowym ITF Pro Circuit

Węgry / Gyor / 01 - 07 maja 2017
XIXO Open Gyor $15,000 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Pro Circuit

Włochy / Bergamo / 13-18 lutego 2017
Internazionali di Bergamo - Trofeo FAIP - Perrel $15,000 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Pro Circuit

Szwecja / Sztokholm / 31 października - 06 listopada 2016
Stockholm Ladies $10,000 - ćwierćfinał w turnieju singlowym ITF Pro Circuit

Szwecja / Sztokholm / 24-30 października 2016
Djursholm Ladies $10,000 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Pro Circuit

Węgry / Budapeszt / 27 września - 2 października 2016
Junior Fed Cup by BNP Paribas - Drużynowe Mistrzostwa Świata - I miejsce

USA / Nowy Jork / 4-11 września 2016
US Open Junior Tennis Championship U-18 - półfinał w turnieju deblowym / Grade A

Kanada / Repentigny / 28 sierpnia - 3 września 2016
Canadian Open Junior Championships U-18 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Juniors Grade 1

Węgry / Budapeszt / 1-3 sierpnia 2016
Finals G16 2016 European Summer Cups - Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 16 - II miejsce

Rosja / Moskwa / 18-24 lipca 2016
European Junior Championships - Mistrzostwa Europy do lat 16 - I miejsce w deblu, II miejsce w singlu

Wielka Brytania / Londyn / 2-10 lipca 2016
The Junior Championships, Wimbledon U-18 - półfinał w turnieju deblowym / Grade A

Wielka Brytania / Londyn / 26 czerwca - 1 lipca 2016
Nike Junior International Roehampton U-18 - III miejsce w turnieju deblowym ITF Juniors Grade 1

Francja / Paryż / 29 maja - 4 czerwca 2016
Roland Garros Junior French Championships U-18 - ćwierćfinał w turnieju singlowym i deblowym / Grade A

Włochy / Santa Croce Sull'Arno / 9-14 maja 2016
38° Torneo Internazionale "Città Di Santa Croce" Mauro Sabatini U-18 - III miejsce w turnieju singlowym / Grade 1

Francja / Beaulieu Sur Mer / 14-24 kwietnia 2016
21e Tournoi ITF Junior de Beaulieu-sur-Mer U-18 - III miejsce w turnieju singlowym ITF Juniors Grade 1

Chorwacja / Umag / 8-13 marca 2016
32. Perin Memorial U-18 - III miejsce w turnieju singlowym oraz deblowym ITF Juniors Grade 1

Czechy / Veska / 21 lutego 2016
Tennis Europe Winter Cups by HEAD - Halowe Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 16 - V miejsce

 

Czechy / Praga / 6 września 2015
Moser Czech Junior Open 2015 U-18 - II miejsce w turnieju singlowym oraz deblowym ITF Juniors Grade 2

Czechy / Prostejov / 8 sierpnia 2015
ITF World Junior Tennis Finals U-14 - III miejsce, Drużynowe Mistrzostwa Świata do lat 14

Czechy / Pilzno / 26 lipca 2015
2015 European Junior Championships 14 - Tytuł Mistrza Europy w grze podwójnej w kategorii wiekowej do lat 14

Czechy / Pilzno / 26 lipca 2015
2015 European Junior Championships 14 - Tytuł Mistrza Europy w grze pojedynczej w kategorii wiekowej do lat 14

Włochy / Loano / 5 lipca 2015
2015 European Summer Cups G14 - III miejsce, Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 14

Łotwa / Ryga / 20 czerwca 2015
Riga Open U-18 - I miejsce w turnieju singlowym oraz deblowym ITF Juniors Grade 4

Węgry / Budapeszt / 24 maja 2015
8th ETC Cup U-18 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Juniors Grade 4

Anglia / Nottingham / 26 kwietnia 2015
Nike Junior International Nottingham U-18 - I miejsce w turnieju singlowym ITF Juniors Grade 4

Czechy / Rakovnik / 22 lutego 2015
2015 Tennis Europe Winter Cups by HEAD G14 - Tytuł Halowego Drużynowgo Mistrza Europy U-14

Francja / Tarbes / 1 lutego 2015
Tennis Europe Junior Tour, Les Petits As Category 1, U-14 - III miejsce w grze pojedynczej

Polska / Warszawa / 23 stycznia 2015
Mistrzostwa Polski do lat 14 - Tytuł Mistrza Polski w grze pojedynczej

USA / Coral Gables, FL / 23 grudnia 2014
Junior Orange Bowl, Girls 14 - III miejsce w grze pojedynczej

Polska / Warszawa / 6 września 2014
Tennis Europe Junior Tour, Bohdan Tomaszewski Cup By Microsoft Category 1, U-16 - III miejsce w grze pojedynczej

Polska / Zabrze / 31 maja 2014
Tennis Europe Junior Tour, Zabrze Cup Category 2, U-16 - I miejsce w grze pojedynczej

Polska / Opalenica / 11 maja 2014
Tennis Europe Junior Tour, Opalenica Cup Category 2, U-14 - I miejsce gra pojedyncza, III miejsce gra podwójna

Chorwacja / Zagrzeb / 20 kwietnia 2014
Tennis Europe Junior Tour, Mladost Grill Open Category 2, U-14 - III miejsce w grze pojedynczej

Holandia / Zoetermeer / 23 lutego 2014
Tennis Europe Junior Tour, InTime Head Junior Open Category 3, U-14 - I miejsce w grze pojedynczej

Łotwa / Ryga / 22 czerwca 2013
Tennis Europe Junior Tour, Riga Open Category 2, U-12 - I miejsce w grze pojedynczej

Estonia / Viljandi / 24 maja 2013
Tennis Europe Junior Tour, Airok Viljandi Open Category 3, U-12 - I miejsce w grze pojedynczej

Francja / LE PASSAGE D'AGEN / 12 maja 2013
Tennis Europe Junior Tour, 23ème PASSAGESPOIRS Category 3, U-12 - I miejsce w grze pojedynczej

...
...

...
...

Wywiady, artykuły, filmy

Iga Świątek w mediach
Junior Fed Cup by BNP Paribas Finals 2016
Audycje radiowe

Polskie Radio Trójka, Trzecia Strona Medalu, 19.06.2016 - Iga Świątek i trener Lech Sidor

Polskie Radio Czwórka, Strefa sportu 15.06.2016 - "Iga Świątek u wrót dorosłego tenisa"

Radio TOK FM, data emisji: 08-06-2016 - "Jak wychować 2. Agnieszkę Radwańską?"

Polsat News

Kontakt

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2018 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.