• +48 513 460 460
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Fonfara - Back To The Game!

Warsaw Boxing Night

Arek Wrzosek podpisał kontrakt na walkę na WBN

16 czerwca podczas gali Warsaw Boxing Night na warszawskim Torwarze zadebiutuje w boksie zawodowym Arkadiusz Wrzosek. Jesteśmy dumni, że Arek będzie częścią WBN i podejmie ogromne wyzwanie, podobne do tego, jakie kiedyś podjął sam Vitali Klitchko.

Brawo Arek - trzymamy kciuki!

Arkadiusz Wrzosek to 25-letni, perspektywiczny zawodnik walczący w wadze ciężkiej. Sporty walki trenuje od sześciu lat, ale jego kariera mogła potoczyć się inaczej. Pierwszym kontaktem ze sportem była piłka nożna na Agrykoli.

Mierzący ponad dwa metry Arkadiusz to mistrz Europy, Mistrz Polski Muay Thai oraz mistrz wagi ciężkiej federacji Fight Exclusive Night oraz Granda PRO. Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie.

W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Po zwycięstwie nad Nikolajem Falinem w 19 edycji FEN (Fight Exclusive Night) został pierwszym mistrzem w K-1 w kategorii ciężkiej.


Arkadiusz Wrzosek


PolsatForbetLegiaTeam FonfaraLFCWSG

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.
Warsaw Boxing Night

Warsaw Sports Group