Andrzej Fonfara - Back To The Game!

forBet

ForBET - Sponsor Oficjalny Warsaw Boxing Night

Jednym ze sponsorów gali Warsaw Boxing Night, która już 16 czerwca odbędzie się na Torwarze, będą legalne zakłady bukmacherskie forBET.

ForBET już od kilku miesięcy wspiera sportowców Warsaw Sports Group i wybranych sekcji Legii Warszawa, jest też sponsorem pięściarza Andrzeja Fonfary.

ForBET to polski bukmacher internetowy oferujący zakłady sportowe z dowolnej dziedziny sportu. Atutem firmy jest bogata oferta zdarzeń i dyscyplin, których niejeden tradycyjny bukmacher może jej pozazdrościć!


Dziękujemy, że jesteście z nami!




PolsatForbetLegiaTeam FonfaraLFCWSG

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.