Family Sports Camp - Jabłoń Lake Resort 2019

Obóz rodzinny na Mazurach


W sezonie letnim 2019 zapraszamy Was na nasz flagowy obóz sportowy Family Sports Camp. Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, ale również do osób indywidualnych, chcących spędzić wakacje w sposób maksymalnie aktywny. Wykwalifikowana kadra instruktorska sekcji tenisa Legii Warszawa oraz Warsaw Sports Group wraz z rozbudowaną infrastrukturą obiektu Jabłoń Lake Resort, gwarantują typowo sportowy charakter letniego wypoczynku.

Sceneria kompleksu oraz rozległe połacie lasów, krystalicznie czyste jeziora i zapierające dech w piersi widoki... do tego rozbudowane i nowoczesne zaplecze sportowo-rekreacyjne stwarzają wymarzone warunki do urozmaiconych form aktywnego wypoczynku, które sprawią, że czas spędzony na obozie Family Sports Camp na długo pozostanie w pamięci.


TURNUS I: 10-17 sierpnia 2019

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła dziecko do lat 11 dziecko do lat 4
Domek Mazurski 3090 zł 2390 zł 1090 zł
Apartament Delux 3390 zł 2590 zł 1090 zł

TURNUS II: 17-23 sierpnia 2019

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła dziecko do lat 11 dziecko do lat 4
Domek Mazurski 2650 zł 2050 zł 950 zł
Apartament Delux 2900 zł 2250 zł 950 zł

TURNUS PRO: 10-23 sierpnia 2019

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym osoba dorosła dziecko do lat 11 dziecko do lat 4
Domek Mazurski 5500 zł 4250 zł 1950 zł
Apartament Delux 5990 zł 4590 zł 1950 zł

 • Rezerwacja tel.: 0-513-470-470 lub 0-513-460-460
 • Rezerwacja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz kontaktowy
 • Dopłata przy wykorzystaniu pokoju dwuosobowego dla 1 osoby + 50zł / doba
 • Rezerwacja równoznaczna z wpłatą 50% wartości imprezy
 • Przy wpłacie 100% wartości imprezy w momencie rezerwacji - rabat 5% od łącznej kwoty za Rodzinę.
 • Dojazd: własny

Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu). Kuchnia oparta jest na regionalnych produktach. Serwowane dania są połączeniem bogactwa mazurskich smaków oraz fantazji Szefa Kuchni, który te dwa elementy łączy w pełną finezji całość. Podczas obozu organizowane są kolacje tematyczne, m.in. Wieczór Mazurskich Ryb oraz Wieczór Turecki.

Program obozu

Obóz ma charakter rekreacyjny. Uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. W czasie zajęć rodziców, dzieci przebywają pod opieką instruktorów lub animatorów, realizując własny program. Program obozu obejmuje m.in.:

 • codzienny trening tenisowy z trenerami Legii Warszawa (dzieci zgodnie z programem Legia Tennis Schools), na kortach z nawierzchnią ziemną lub sztuczną (do 4h dziennie)
  - trening w grupach (3/5 osobowych)
  - trening indywidualny (do ustalenia na miejscu)
  - sparingi i turniej tenisowy dla dorosłych i dla dzieci
  - talentiada - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
 • wieczorna sesja sparingowa - dla chętnych w godzinach wieczornych mecze sparingowe (singiel / debel / mikst)
 • windsurfing – zajęcia z trenerem, doskonalenie umiejętności oraz nauka od podstaw
 • Cross Fitness Workout – treningi i zajęcia dla całej rodziny
 • trening ogólnorozwojowy
 • gry zespołowe / scenariuszowe
 • kajaki, rowery wodne, piłka nożna, siatkówka
 • survivalowe gry i zabawy scenariuszowe w terenie
 • kolacje grillowe nad brzegiem jeziora

Oferta obozu zostanie wzbogacona zajęciami ZDROWY KRĘGOSŁUP, które poprowadzi Marta Witowska - magister fizjoterapii, była reprezentantka CWKS Legia Warszawa w gimnastyce artystycznej. Medalistka mistrzostw Warszawy, Mazowsza, Polski, reprezentantka Kadry Narodowej na zawodach międzynarodowych i na zawodach rangi World Grand Prix. Po zakończonej karierze sportowej rozpoczęła pracę z dziećmi w roli szkoleniowca. Ostatecznie postawiła na ścieżkę naukową stawiając na fizjoterapię. Zajmuje się głównie fizjoterapią sportową, współpracuje ze szkołami i klubami sportowymi.

Podczas zajęć będziemy dążyć do rozciągnięcia i uelastycznienia włókien mięśniowych, jak również ustabilizowania mięśni głębokich tułowia. Skupimy się na nauce prawidłowego rollowania oraz rozluźniania każdej grupy mięśniowej. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość poznania ćwiczeń stabilizujących i odciążających poszczególne odcinki kręgosłupa.

Dodatkowo będziecie Państwo mieli możliwość skorzystać z:

 • terapii manualnej
 • terapii narzędziowej
 • masażu
 • masażu bańką chińską
 • Kinesiology Taping
 • treningów medycznych (dla osób po kontuzjach / w trakcie kontuzji)
 • terapii blizny po cesarskim cięciu
 • terapii rozejścia mięśnia prostego brzucha

   


Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu

Jabłoń Lake Resort to miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny. Każdy miłośnik sportów wodnych znajdzie tu coś dla siebie. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, w którym grać można w tenisa ziemnego, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerze lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw. Dla gości dostępna jest również sala konferencyjna i restauracja z kameralną atmosferą i tarasem z widokiem na jezioro. Ośrodek jest chroniony przez całą dobę.

Cena zawiera

Nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej, wychowawców i animatorów, ubezpieczenie NNW, podatek VAT. (cena nie zawiera: dojazdu do hotelu)

   

   obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.