.

Family Sports Camp - Jabłoń Lake Resort 2018

   

W sezonie letnim 2018 zapraszamy na obóz rodzinny Family Sports Camp. Oferta skierowana jest do rodzin chcących spędzić wakacje w sposób maksymalnie aktywny. Wykwalifikowana kadra instruktorska wraz z rozbudowaną infrastrukturą hotelu Jabłoń Lake Resort zapewniają typowo sportowy charakter letniego wypoczynku dla całej rodziny.

Sceneria kompleksu oraz rozległe połacie lasów, krystalicznie czyste jeziora i zapierające dech w piersi widoki... do tego rozbudowane i nowoczesne zaplecze sportowo-rekreacyjne stwarzają wymarzone warunki do urozmaiconych form aktywnego wypoczynku, które sprawią, że czas spędzony na obozie Family Sports Camp na długo pozostanie w pamięci.

 • termin:
  turnus I: 12.08.2018 - 19.08.2018
  turnus II: 19.08.2018 - 26.08.2018
  turnus PRO: 12.08.2018 - 26.08.2018
 • rezerwacja tel.: 0-513-470-470 lub 0-513-460-460,   rezerwacja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formularz kontaktowy
 • Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w Domach Mazurskich
  cena: 2990 zł osoba dorosła  /  2290 zł dziecko do 11 roku życia  /  990 zł dziecko do lat 4
 • Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w Apartament Delux
  cena: 3290 zł osoba dorosła  /  2490 zł dziecko do 11 roku życia  /  990 zł dziecko do lat 4
 • Dopłata przy wykorzystaniu pokoju dwuosobowego dla 1 osoby + 50zł / doba
 • Przy rezerwacji turnusu PRO łączonego I+II (14dni) rabat 10% od łącznej kwoty za Rodzinę.
 • Rezerwacja równoznaczna z wpłatą 50% wartości imprezy
 • Dojazd: własny

oferta first minute - rabat 10% - pełna wpłata w dniu rezerwacji - oferta ważna do 15.01.2017 lub do wykorzystania puli miejsc z oferty


Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu). Kuchnia oparta jest na regionalnych produktach. Serwowane dania są połączeniem bogactwa mazurskich smaków oraz fantazji Szefa Kuchni, który te dwa elementy łączy w pełną finezji całość.

Program obozu

Obóz ma charakter rekreacyjny. Uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. W czasie zajęć rodziców, dzieci przebywają pod opieką instruktorów lub animatorów, realizując własny program. Program obozu obejmuje m.in.:

 • codzienny trening tenisowy z trenerami Legii Warszawa (dzieci zgodnie z programem Legia Tennis Schools), na kortach z nawierzchnią ziemną lub sztuczną (do 4h dziennie)
  - trening w grupach (3/5 osobowych)
  - trening indywidualny (do ustalenia na miejscu)
  - sparingi i turniej tenisowy dla dorosłych i dla dzieci
  - talentiada - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
  - trening ogólnorozwojowy
 • wieczorna sesja sparingowa - dla chętnych w godzinach wieczornych mecze sparingowe (singiel / debel / mikst)
 • windsurfing – zajęcia z trenerem, doskonalenie umiejętności oraz nauka od podstaw (pełne zabezpieczenie sprzętu)
 • żeglarstwo sportowe - zajęcia z trenerem (różne rodzaje jachtów)
 • Cross Fitness Workout – treningi i zajęcia dla całej rodziny
 • trening ogólnorozwojowy kondycyjny - cardio w terenie
 • trening interwałowy Total Muscle Training (TMT)
 • rodzinne gry zespołowe / scenariuszowe
 • kajaki, rowery wodne, piłka nożna, siatkówka
 • survivalowe gry i zabawy scenariuszowe w terenie
 • kolacje grillowe nad brzegiem jeziora

   


Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu

Jabłoń Lake Resort to miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny. Każdy miłośnik sportów wodnych znajdzie tu coś dla siebie. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, w którym grać można w tenisa ziemnego, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerze lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw. Dla gości dostępna jest również sala konferencyjna i restauracja Imbirowy Sad z kameralną atmosferą i tarasem z widokiem na jezioro. Ośrodek jest chroniony przez całą dobę.

Cena zawiera

Nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej, wychowawców i animatorów, ubezpieczenie NNW, podatek VAT. (cena nie zawiera: dojazdu do hotelu)

   

   obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach obóz rodzinny na Mazurach

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2018 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.