Family Sports Camp - Jabłoń Lake Resort 2019

Oferta na sezon letni 2020 w przygotowaniu

W sezonie letnim 2019 zapraszamy Was na nasz flagowy obóz sportowy Family Sports Camp. Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, ale również do osób indywidualnych, chcących spędzić wakacje w sposób maksymalnie aktywny. Wykwalifikowana kadra instruktorska sekcji tenisa Legii Warszawa oraz Warsaw Sports Group wraz z rozbudowaną infrastrukturą obiektu Jabłoń Lake Resort, gwarantują typowo sportowy charakter letniego wypoczynku.

Sceneria kompleksu oraz rozległe połacie lasów, krystalicznie czyste jeziora i zapierające dech w piersi widoki... do tego rozbudowane i nowoczesne zaplecze sportowo-rekreacyjne stwarzają wymarzone warunki do urozmaiconych form aktywnego wypoczynku, które sprawią, że czas spędzony na obozie Family Sports Camp na długo pozostanie w pamięci.


TURNUS I: 10-17 sierpnia 2019

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowymosoba dorosładziecko do lat 11dziecko do lat 4
Domek Mazurski3090 zł2390 zł1090 zł
Apartament Delux3390 zł2590 zł1090 zł

TURNUS II: 17-23 sierpnia 2019

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowymosoba dorosładziecko do lat 11dziecko do lat 4
Domek Mazurski2650 zł2050 zł950 zł
Apartament Delux2900 zł2250 zł950 zł

TURNUS PRO: 10-23 sierpnia 2019

zakwaterowanie w pokoju dwuosobowymosoba dorosładziecko do lat 11dziecko do lat 4
Domek Mazurski5500 zł4250 zł1950 zł
Apartament Delux5990 zł4590 zł1950 zł

 • Rezerwacja tel.: 0-513-470-470 lub 0-513-460-460
 • Rezerwacja e-mail: warsaw@sportsgroup.pl lub formularz kontaktowy
 • Dopłata przy wykorzystaniu pokoju dwuosobowego dla 1 osoby + 100zł / doba
 • Rezerwacja równoznaczna z wpłatą 50% wartości imprezy
 • Przy wpłacie 100% wartości imprezy w momencie rezerwacji - rabat 5% od łącznej kwoty za Rodzinę.
 • Dojazd: własny

Wyżywienie

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu). Kuchnia oparta jest na regionalnych produktach. Serwowane dania są połączeniem bogactwa mazurskich smaków oraz fantazji Szefa Kuchni, który te dwa elementy łączy w pełną finezji całość. Podczas obozu organizowane są kolacje tematyczne, m.in. Wieczór Mazurskich Ryb oraz Wieczór Turecki.

Program obozu

Obóz ma charakter rekreacyjny. Uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach jest dobrowolne. Realizacja programów sportowych dostosowana jest do oczekiwań uczestników i stopnia ich zaawansowania w poszczególnych dyscyplinach. W czasie zajęć rodziców, dzieci przebywają pod opieką instruktorów lub animatorów, realizując własny program. Program obozu obejmuje m.in.:

 • codzienny trening tenisowy z trenerami Legii Warszawa (dzieci zgodnie z programem Legia Tennis Schools), na kortach z nawierzchnią ziemną lub sztuczną (do 4h dziennie)
  - trening w grupach (3/5 osobowych)
  - trening indywidualny (do ustalenia na miejscu)
  - sparingi i turniej tenisowy dla dorosłych i dla dzieci
  - talentiada - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
 • wieczorna sesja sparingowa - dla chętnych w godzinach wieczornych mecze sparingowe (singiel / debel / mikst)
 • windsurfing – dwa treningi na plaży miejskiej w Piszu z trenerem (doskonalenie umiejętności oraz nauka od podstaw)
 • Cross Fitness Workout – treningi i zajęcia dla całej rodziny
 • trening ogólnorozwojowy
 • gry zespołowe / scenariuszowe
 • kajaki, rowery wodne, piłka nożna, siatkówka
 • survivalowe gry i zabawy scenariuszowe w terenie
 • kolacje grillowe nad brzegiem jeziora

Oferta obozu zostanie wzbogacona zajęciami ZDROWY KRĘGOSŁUP, które poprowadzi Marta Witowska - magister fizjoterapii, była reprezentantka CWKS Legia Warszawa w gimnastyce artystycznej. Medalistka mistrzostw Warszawy, Mazowsza, Polski, reprezentantka Kadry Narodowej na zawodach międzynarodowych i na zawodach rangi World Grand Prix. Po zakończonej karierze sportowej rozpoczęła pracę z dziećmi w roli szkoleniowca. Ostatecznie postawiła na ścieżkę naukową stawiając na fizjoterapię. Zajmuje się głównie fizjoterapią sportową, współpracuje ze szkołami i klubami sportowymi.

Podczas zajęć będziemy dążyć do rozciągnięcia i uelastycznienia włókien mięśniowych, jak również ustabilizowania mięśni głębokich tułowia. Skupimy się na nauce prawidłowego rollowania oraz rozluźniania każdej grupy mięśniowej. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość poznania ćwiczeń stabilizujących i odciążających poszczególne odcinki kręgosłupa.

Dodatkowo będziecie Państwo mieli możliwość skorzystać z:

 • terapii manualnej
 • terapii narzędziowej
 • masażu
 • masażu bańką chińską
 • Kinesiology Taping
 • treningów medycznych (dla osób po kontuzjach / w trakcie kontuzji)
 • terapii blizny po cesarskim cięciu
 • terapii rozejścia mięśnia prostego brzucha

   


Zaplecze sportowo-rekreacyjne hotelu

Jabłoń Lake Resort to miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny. Każdy miłośnik sportów wodnych znajdzie tu coś dla siebie. Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, w którym grać można w tenisa ziemnego, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerze lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw. Dla gości dostępna jest również sala konferencyjna i restauracja z kameralną atmosferą i tarasem z widokiem na jezioro. Ośrodek jest chroniony przez całą dobę.

Cena zawiera

Nocleg, wyżywienie zgodnie z programem, realizację programów sportowo-rekreacyjnych, opiekę kadry trenerskiej, wychowawców i animatorów, ubezpieczenie NNW, podatek VAT. (cena nie zawiera: dojazdu do hotelu)

   


Skontaktuj się z nami

captcha

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Fundację Warsaw Sports Group wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.


obóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurachobóz rodzinny na Mazurach

© 2020 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.