• +48 513 460 460
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundusze Europejskie - zapytanie ofertowe

Fundusze Europejskie
Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu badań w zakresie określenia parametrów materiałów oraz rozwiązań technologicznych mających zastosowanie przy projektowaniu rozwiązania hali pneumatycznej do użytku całorocznego
Data publikacji: 23.07.2019

Warsaw Sports Group - Fundacja

Stypendium sportowe Warsaw Sports Group:

Regulamin Stypendiów Sportowych

Wniosek o przyznanie stypendium sportowego - tenis ziemny

Wniosek o przyznanie stypendium sportowego - inne dyscypliny


Działająca od ponad czterech lat fundacja koncentruje swoje działania na wsparciu karier najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Zajmujemy się logistyką przygotowań do startów, a w szczególności umożliwieniem udziału w zawodach sportowych w kraju i na świecie. Organizujemy obozy szkoleniowe w najlepszych zagranicznych akademiach.
Dla naszych podopiecznych jesteśmy profesjonalnymi managerami i zaufanymi mentorami, których głównym zadaniem jest pomoc w kształtowaniu charakterów młodych sportowców, tak aby mogli uzyskać maksymalny efekt swojego poświęcenia i zaangażowania w zawodowe uprawianie sportu.

Powodzenie naszego przedsięwzięcia w ogromnej mierze uzależnione jest od pomocy finansowej. Naszą działalnością pragniemy zainteresować szerokie grono pasjonatów i mecenasów ze świata sportu, biznesu, kultury i polityki. Wierzymy, że wsparcie tych środowisk i ich pomoc finansowa pomoże nam skutecznie realizować założone cele.

Wsparcie Fundacji to prestiż przynależności do grona sponsorów młodych tenisowych talentów. Gwarantujemy, że Państwa środki zostaną zaangażowane z korzyścią dla wybitnych zawodników w realizacji ich pasji.
Przystąpienie do programu sponsorskiego gwarantuje także szereg wymiernych korzyści partnerskich takich jak:

  • możliwość wykorzystania wizerunku zawodnika oraz Fundacji w kampaniach promocyjnych oraz działaniach marketingowych
  • ekspozycję własnych produktów podczas event'ów tenisowych z udziałem zawodników WARSAW SPORTS GROUP
  • udział w programach partnerskich, zapewniających dostęp do świata sportu w najbardziej komfortowy i spersonalizowany sposób

W trosce o interesy zarówno naszych partnerów biznesowych, jak i zawodników, tworzymy kompleksowe programy sponsorskie. Prowadzimy szczegółowy nadzór nad realizacjąświadczeń wynikających z umowy. Najczęściej wybierane programy, dające pełne zadowolenie i oczekiwane zwroty, to:

WSG TEAM - program skierowany do firm zainteresowanych aktywnym udziałem w rozwoju całej grupy sportowców Warsaw Sports Group. Pozwala on na budowę solidnych fundamentów dla całej grupy, dając zaspokojenie jej bieżących oraz przyszłych potrzeb. Jednocześnie program ten zapewnia najlepszą ekspozycję marketingową dla potencjalnych sponsorów.

WSG PLAYER - program skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które zainteresowane są współpracą z określonym zawodnikiem, w imieniu którego Warsaw Sports Group zawiera umowę, mając w każdym przypadku prawa do zarządzania wizerunkiem.


Fundacja WARSAW SPORTS GROUP (dawniej Warsaw Tennis Team Promotion)
ul.Łazienkowska 6a lok. 078 (Torwar)
00-449 Warszawa
tel. 513 460 460 lub 513 470 470
KRS 0000445611 -- NIP 1182089301 -- REGON 146467785
numer rachunku bankowego PKO BP: 60 1020 1026 0000 1902 0236 0584
kod BIC (Swift): BPKOPLPW


Dokumenty Fundacji:

Krajowy Rejestr Sądowy - stan na dzien 29.03.2018

Statut Fundacji Warsaw Sports Group

Zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON

Numer Identyfikacji Podatkowej


 


ForBetGarminMessentialWebreklamaLFCEnel SportLegia.comTVPLSWWarszawiankaTorwarProstejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.