.

PROstějov Camp 2018 - letni obóz tenisowy

logo_prostejov7.png

Zapraszamy zawodników klubów sportowych, szkół tenisa, oraz dzieci i młodzież niezrzeszoną na obóz do czeskiej akademii tenisowej. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych.

Program obozu realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę, składającą się z trenerów Akademii Tenisowej Legii Warszawa. W programie zaplanowane są sparingi z czeskimi zawodnikami oraz starty w turniejach tenisowych na terenie Czech.

Formuła obozu

Na bazie wieloletnich doświadczeń i współpracy z najlepszymi czeskimi trenerami takimi jak Michal Tabara, Jaroslav Navrátil czy Jiří Novák, opracowaliśmy dla Was formułę obozu, która w edycji na rok 2018 prezentuje się się następująco:

 • trenować będziemy w systemie, w jakim szkolą się czescy tenisiści w kategoriach od U10 do U18
 • poranny blok treningowy to zajęcia w grupach i praca nad techniką
 • popołudniowy blok zakłada wykorzystanie porannych ćwiczeń w praktyce podczas gier sparingowych i rywalizacji punktowej
 • wieczorny blok to sparingowe gry podwójne

Kadrę trenerską wzmocnią czescy szkoleniowcy. Nowością będzie również obecność większej ilości trenerów przygotowania fizycznego. Pojawią się również profesjonaliści z ENEL SPORT, którzy przeprowadzą testy funkcjonalne oraz monitoring naszych uczestników.


Obóz 15-dniowy to klasyczna formuła z programem standardowym. Na obozie „PRO" (29-dniowym) realizowany będzie program szkoleniowy rozszerzony o elementy wymienione poniżej.

Terminy turnusów / cena

 • turnus I: 30.06.2018 - 14.07.2018 (15 dni) / cena: 4990 zł
 • turnus II: 14.07.2018 - 28.07.2018 (15 dni) / cena: 4990 zł
 • turnus PRO: 30.06.2018 - 28.07.2018 (29 dni) / cena: 8990 zł

Rezerwacja równoznaczna jest z wpłatą zaliczki w wysokości 50% wartości obozu

Informacje o obozie

ZAKWATEROWANIE
Obóz odbędzie się w prestiżowej akademii tenisowej w Prostějovie, gdzie na co dzień trenują najlepsi czescy tenisiści. Kompleks sportowy w Prostějovie dysponuje imponującą bazą szkoleniowo-treningową, w skład której wchodzi:
 • 19 kortów ziemnych
 • 4 korty w hali
 • 3 boiska do squasha
 • basen
 • sala fitness
 • kręgielnia
 • sauna
 • Hotel Tennis Club z bogatym zapleczem rekreacyjnym i konferencyjno-gastronomicznym
PROGRAM SZKOLENIOWY TURNUSÓW 15-DNIOWYCH
PROGRAM SZKOLENIOWY TURNUSU PRO (29-DNIOWY)
CENA ZAWIERA

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz zgłosić swój udział w obozie, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.
captcha

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Fundację Warsaw Sports Group wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

Wspomnienie z wakacji 2015

Kontakt

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (01-913) przy ul. Szekspira 4/136, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2017 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.