Prostejov Camp 2019
Prostejov Camp 2019

PROstějov Camp 2019

10. edycja letniego obozu tenisowego dla dzieci i młodzieży
Oferta na sezon letni 2020 w przygotowaniu

Obóz tenisowy w czeskim Prostejowie

Zapraszamy wszystkich chętnych - zawodników klubów sportowych, szkół tenisa oraz dzieci i młodzież niezrzeszoną - do czeskiej akademii tenisowej w Prostejowie. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych. W programie obozu zaplanowane są treningi tenisa ziemnego, treningi motoryczne, sparingi z czeskimi zawodnikami oraz starty w turniejach tenisowych na terenie Czech.


Jubileuszowa, dziesiąta edycja obozu PROstějov CAMP będzie edycją wyjątkową pod wieloma względami. Stworzyliśmy tę ofertę, aby świętować jubileusz współpracy z TK Agrofert Prostejov. Zadbamy, aby uczestnicy czuli się wyjątkowo, realizując specjalnie przygotowany na ten rok program obozu.

Formuła obozu

Na bazie dziewięciu lat doświadczeń w organizacji PROstejov Camp opracowaliśmy dla Was formułę jubileuszowego, dziesiątego obozu. Treningi będą odbywały się w systemie, w jakim szkolą się czescy tenisiści w kat. U10 do U18, składającym się z trzech bloków treningowych:

 • poranny blok to zajęcia w grupach i praca nad techniką
 • popołudniowy blok zakłada wykorzystanie porannych ćwiczeń w praktyce podczas rywalizacji punktowej oraz treningów zadaniowych
 • wieczorny blok to sparingi (singiel/debel/mikst) oraz trening mentalny, warsztaty żywieniowe lub przeznaczony będzie na regenerację

Kadra trenerska

Program sportowy PROstejov CAMP 2019 realizowany będzie przez specjalnie zakontraktowaną na tę edycję kadrę trenerską. Postanowiliśmy zaprosić do współpracy wielu znakomitych trenerów z Polski i Czech. Ich sylwetki będziemy prezentować w naszych Social Mediach i na stronie www, tak aby ogłosić pełną kadrę trenerską tuż przed rozpoczęciem wakacji.

Program szkoleniowy

Turnusy 15-dniowe
 • treningi w grupach max. 4-osobowych (2 x 2h dziennie)
 • treningi indywidualne lub sparingi (do 2h dziennie)
 • treningi ogólnorozwojowe (kondycyjny, szybkościowy, sprawnościowy, siłowy)
 • zajęcia z psychologiem sportowym
 • zajęcia na basenie
 • możliwe wyjazdy na czeskie turnieje tenisowe (uzależnione od wyjazdów programu PRO)

Obóz 15-dniowy to klasyczna formuła z programem standardowym. Na obozie „PRO" (29-dniowym) realizowany będzie program szkoleniowy rozszerzony o elementy wymienione poniżej.


Turnus PRO 29-dniowy
Program szkoleniowy standardowy rozszerzony o następujące elementy:

 • indywidualny plan obozu opracowany dla grup treningowych z odpowiedzialnym za całość trenerem prowadzącym
 • konsultacje szkoleniowe
 • zajęcia teoretyczno-taktyczne pod kątem startów w turniejach klasyfikacyjnych
 • starty w klasyfikacyjnych turniejach czeskich lub ITF (uzależnione od kalendarza turniejowego okolicznych klubów tenisowych)
 • sparingi z zawodnikami klubu TK Prostejov oraz kadry Czech

Zajęcia dodatkowe

Wykłady z zakresu dietetyki sportowej i świadomego żywienia

Dobrze dobrana dieta jest jednym z podstawowych czynników odpowiednio prowadzonej kariery zawodniczej. Ma ona bardzo duży wpływ na organizm, jego sprawność i wytrzymałość. Podczas wykładów skupimy się na kilku najważniejszych kwestiach będących podstawą właściwiej diety - nawodnienie, jakość posiłków, planowanie posiłków.

Wystarczy przestrzegać kilku punktów i zasad prawidłowej diety, ale trzeba być konsekwentnym, bo sukces to codzienna praktyka.

Prawidłowa dieta: przyspiesza regenerację, zapewnia energię na cały mecz, zmniejsza ryzyko kontuzji i infekcji, przez co masz więcej sił na co dzień oraz w trakcie treningów. Prawidłowa dieta jest punktem wyjścia do treningu wytrzymałościowego i specjalistycznego.

Wykłady z psychologii sportu

Terminy turnusów / cena

 • turnus I: 29.06.2019 - 13.07.2019 (15 dni) / cena: 4990 zł
 • turnus II: 13.07.2019 - 27.07.2019 (15 dni) / cena: 4990 zł
 • turnus PRO: 29.06.2019 - 27.07.2019 (29 dni) / cena: 8990 zł

Rezerwacja równoznaczna jest z wpłatą zaliczki w wysokości 50% wartości obozu.

W związku z jubileuszową edycją obozu zawodnicy uczestniczący w dotychczasowych obozach PROstejov Camp mogą uzyskać rabat w wysokości 2% za udział w każdej edycji obozu. Stali bywalcy mogą zatem liczyć na rabat w wysokości nawet 18%.

INFORMACJE O OBOZIE
ZAKWATEROWANIE
CENA ZAWIERA

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz zgłosić swój udział w obozie, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Fundację Warsaw Sports Group wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

Zdjęcia z obozu tenisowego PROstejov CAMP 2018
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.