Kacper Żuk

Kacper Żuk

Dyscyplina: tenis ziemny
Rok urodzenia: 1999
Klub: Legia Warszawa (sekcja tenisa)
Trener: Artur Żuk
Powołany do kadry Polski Davis Cup
Wielokrotny mistrz Polski we wszystkich kategoriach wiekowych

Najlepsze pozycje rankingowe:

- klasyfikacja Polskiego Związku Tenisowego: 1 miejsce – Juniorzy
- klasyfikacja ITF World Tennis Tour Juniors: 07.03.2016 - 21 miejsce
- klasyfikacja ITF World Tennis Tour Men's: 28.10.2019 - 105 miejsce
- klasyfikacja ATP gra pojednyncza: 07.10.2019 - 460 miejsce
- klasyfikacja ATP gra podwójna: 07.10.2019 - 372 miejsce

Tytuły mistrzowskie:

- Halowy Mistrz Polski 2018 do lat 23
- Mistrz Europy 2016 U18 w grze podwójnej
- Mistrz Polski Juniorów 2015 w grze pojedynczej i podwójnej
- Halowy Mistrz Polski Kadetów 2015 w grze pojedynczej
- Mistrz Polski Młodzików 2013 w grze pojedynczej i podwójnej

Osiągnięcia sportowe w turniejach krajowych i zagranicznych:

ITF World Tennis Tour - zdobyte tytuły w turniejach singlowych

Catella Open - M25 Stockholm, $25,000 USD - 29.09.2019

TVM Open - M15 Troisdorf, $15,000 USD - 12.05.2019

Soho Square - M15 Sharm El Sheikh, $15,000 USD - 24.03.2019

ITF World Tennis Tour - zdobyte tytuły w turniejach deblowych

Soho Square - M15 Sharm El Sheikh, $15,000 USD - 03.11.2019 (w p. Jan Zieliński)

GD TENNIS CUP SERIES - M15 Antalya, $15,000 USD - 22.09.2019 (w p. Jan Zieliński)

Wroclaw World Cup 2019 - M15 Wroclaw, $15,000 USD - 07.06.2019 (w p. Jan Zieliński)

Future Haren 2018 - Netherlands F6 Futures, $15,000 USD - 02.09.2018 (w p. Yann Wójcik)

Toyota Koszalin Open 2018 - Poland F6 Futures, $15,000 USD - 12.08.2018 (w p. Jan Zieliński)

ITF World Tennis Tour - zdobyte tytuły w turniejach deblowych

Sharm El Sheikh - Egypt F27 Futures, $15,000 USD - 01.10.2017 (w p. Piotr Matuszewski)

Sharm El Sheikh - Egypt F34 Futures, $10,000 USD - 27.11.2016 Piotr Matuszewski)

Sharm El Sheikh - Egypt F27 Futures, $10,000 USD - 09.10.2016 (w p. Piotr Matuszewski)

Sopot - Poland F3 Futures, $10,000 USD - 12.07.2016 (w p. Piotr Matuszewski)

turnieje międzynarodowe juniorskie

09.10.2016, Egipt - I miejsce w turnieju deblowym Egypt F27 Men’a Futures

11.09.2016, USA - turniej główny US Open Junior Tennis Championship, Grade A

03.09.2016, Kanada - I miejsce w turnieju deblowym, Canadian Open Junior Championships, Grade 1

wrzesień 2016, powołany do kadry na Davis Cup, Niemcy-Polska

24.07.2016, Szwajcaria - mistrz Europy w grze podwójnej, 2016 European Junior Championships, Grade B1

10.07.2016, Wielka Brytania - turniej główny Junior Championships, Wimbledon 2016, Grade A

11.06.2016, Polska - I miejsce w turnieju deblowym ITF Futures Sopot

04.06.2016, Francja - turniej główny Roland Garros Junior French Championships 2016, Grade A

07.05.2016, Austria - I miejsce w turnieju deblowym, II miejsce w singlu, Panaceo ITF Junior Cup 2016, Grade 2

24.04.2016, Francja - ćwierćfinał singla i półfinał debla, 21e Tournoi ITF Junior de Beaulieu-sur-Mer, Grade 1

10.04.2016, Hiszpania - I miejsce w turnieju deblowym, Trofeo Juan Carlos Ferrero, Grade 1

marzec 2016, powołany do kadry na Davis Cup, Polska-Argentyna

14.02.2016, Mołdawia - I miejsce w turnieju singlowym, Trofeul D.Sturdza, Grade 2

23-30.01.2016, Australia - turniej główny Australian Open Junior Championships, Grade A

21.01.2016, Australia - I miejsce w turnieju deblowym, AGL Loy Yang Traralgon Junior International, Grade 1

10.01.2016, Słowacja - II miejsce w turnieju singlowym i deblowym, The 23rd Slovak Junior Indoor 2016, Grade 2

7-13.12.2015, USA - Metropolia Orange Bowl International Tennis Championship, Grade A

28.11.2015, Meksyk - I miejsce w turnieju deblowym, XXIX Yucatan Cup, Grade 1

08.11.2015, Izrael - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, Matan Gafniel Raanana Open, Grade 2

30.08.2015, Węgry - I miejsce w turnieju deblowym, Hungarian Open, Grade 2

31.05.2015, Węgry - I miejsce w turnieju deblowym, Hungarian Open, Grade 2

03.05.2015, Rumunia - II miejsce w turnieju singlowym, 39th Medias-sen-Sibiu Junior ITF Tournament, Grade 2

11.04.2015, Malta - I miejsce w turnieju singlowym, ITF San Michel International Tournament, Grade 5

27.03.2015, Katar - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, 2nd Qatar ITF Junior Open 2015, Grade 4

15.03.2015, Słowacja - I miejsce w turnieju singlowym, ITF U18 Empire Cup 2015, Grade 4

18.01.2015, Polska - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, ITF Magnolia Cup, Grade 4

turnieje krajowe

13.09.2015 Łódź - złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów (do lat 16)

21.08.2015 Warszawa - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, OTK SS Tenisowy Memoriał Marii i Lecha (do lat 16)

12.07.2015 Sopot - złoty medal w grze pojedynczej i podwójnej, Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 18)

10.01.2015 Toruń - złoty medal w grze pojedynczej, Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów (do lat 16)

turnieje międzynarodowe

06.10.2013 Włochy - III miejsce w turnieju singlowym, Tennis Europe Junior Masters 2013 U14

07.09.2013 Polska - II miejsce w turnieju deblowym, Tennis Europe Tomaszewski Cup Category 1, U16

27.07.2013 Czechy - III miejsce w turnieju deblowym, 2013 European Junior Championships 14 & Under

19.05.2013 Czechy - II miejsce w singlu, I miejsce w deblu, Tennis Europe TEJT U14 The 20th PSS Piestany Cup U14

12.05.2013 Czechy - III miejsce w singlu, I miejsce w deblu, Tennis Europe Bohemia Cafex Cup U14

28.04.2013 Czechy - III miejsce w singlu, Tennis Europe ZLTC Cup U16

10.03.2013 Francja - zwycięstwo w turnieju deblowym, Tennis Europe TIM ESSONNE U14

02.03.2013 Szwecja - II miejsce w singlu, III miejsce w deblu, Tennis Europe Kungens Kanna & Drottningens Pris U14

27.01.2013 Francja - II miejsce w deblu, Tennis Europe Les PETITS AS Tarbes U14

18.01.2013 Wielka Brytania - III miejsce w singlu, Tennis Europe Aegon Junior International Teen Tennis U14

08.09.2012 Polska - II miejsce w deblu, Tennis Europe BNP Paribas Tomaszewski Cup U16

02.09.2012 Węgry - II miejsce w singlu, Tennis Europe Pécs Junior Tennis Cup II U14

05.08.2012 Polska - III miejsce w singlu, I miejsce w deblu, Tennis Europe Zabrze Cup U14

15.07.2012 Czechy - zwycięstwo w turnieju singlowym, Tennis Europe Jablonec Cup U14

10.06.2012 Polska - III miejsce w singlu, II miejsce w deblu, Tennis Europe Szczecin Cup U14

20.05.2012 Polska - II miejsce w singlu, III miejsce w deblu, Tennis Europe Lodz Cup U14

13.05.2012 Polska - III miejsce w singlu, Tennis Europe Opalenica Cup U14

22.01.2012 Czechy - II miejsce w deblu, Tennis Europe 11th Realsport Open U14

turnieje krajowe

23.12.2014 Sopot - I miejsce w turnieju singlowym, OTK Juniorów (do lat 18)

16.12.2014 Sobota - I miejsce w turnieju singlowym, III miejsce w deblu, OTK - Poz Bruk Cup (do lat 18)

24.11.2014 Warszawa - I miejsce w turnieju singlowym, WTK-5 (do lat 18)

14.09.2014 Łódź - brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów (do lat 16)

07.12.2013 Bydgoszcz - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, HOTK Seria 1 (do lat 16)

22.09.2013 Toruń - złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików (do lat 14)

25.08.2013 Łódź - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, OTK Seria 1 (do lat 16)

17.08.2013 Warszawa - Mistrz Polski Młodzików w grze pojedynczej, II miejsce w deblu, MP Lexus Championships U14

14.07.2013 Łódź - III miejsce w singlu, III w deblu - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski (do lat 16)

10.02.2013 Kraków - Halowy Mistrz Polski Młodzików w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 14)

24.11.2012 Warszawa - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym, Halowe Mistrz. Woj. Mazowieckiego (do lat 16)

17.11.2012 Chorzów - I miejsce w turnieju singlowym, HOTK Super Seria (do lat 16)

16.09.2012 Bytom - srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików (do lat 14)

09.09.2012 Inowrocław - II miejsce Letni Supermasters PZT – Turniej Nadziei Tenisowych (do lat 14)

12.08.2012 Szczecin - v-ce Mistrz Polski Młodzików w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 14)

23.06.2012 Zamość - I miejsce w singlu, III w deblu, IV Mem. Martynki Schutz i Zuzanki Teresińskiej, OTK SS U14

19.06.2012 Poznań - I miejsce w turnieju singlowym i deblowym - XI Memoriał Wiesława Gąsiorka OTK SS U14

11.03.2012 Pabianice - I miejsce Halowy Supermasters PZT – Turniej Nadziei Tenisowych (do lat 13)

17.01.2012 – powołanie do reprezentacji Polski na eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy (do lat 14)

14.01.2012 Puszczykowo k/Poznania - brązowy medal w deblu w Mistrzostwach Polski Młodzików U-14

turnieje międzynarodowe

23.09.2011 Łotwa - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym, Tennis Europe Plavnieki Open U12

20.08.2011 Polska - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym, Tennis Europe Promasters Summer Cup U12

24.06.2011 Łotwa - II miejsce w singlu, II miejsce w deblu, Tennis Europe Riga Open U12

04.06.2011 Francja - zwycięstwo w turnieju deblowym, Tennis Europe PASSAGESPOIRS U12

30.04.2011 Czechy - II miejsce w singlu, I miejsce w deblu, Tennis Europe Zentiva Cup U12

04.02.2011 Litwa - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym, Tennis Europe Toyota Cup U12

20.08.2010 Polska - III miejsce w singlu, Tennis Europe Promasters Cup U12

turnieje krajowe

31.12.2011 Sopot - III miejsce w turnieju singlowym, I miejsce w turnieju deblowym HOTK Seria 1 (do lat 14)

06.12.2011 Szczecin - zwycięstwo w turnieju singlowym, III miejsce w turnieju deblowym HOTK Super Seria (do lat 14)

11.09.2011 Bytom - I miejsce Letni Supermasters PZT – Turniej Nadziei Tenisowych (do lat 12)

04.09.2011 Toruń - złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów (do lat 12)

23.08.2011 Szczecin – II miejsce w turnieju singlowym, I miejsce w turnieju deblowym OTK Seria 1 (do lat 14)

03.07.2011 Szczecin - Mistrz Polski Skrzatów w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 12)

24.05.2011 Chorzów - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym Head Elite Tour OTK SuperSeria (do lat 12)

07.03.2011 Pabianice - II miejsce Halowy Supermasters PZT (do lat 12)

14.02.2011 Marki - Halowy Mistrz Polski Skrzatów w grze pojedynczej, srebrny medal w grze podwójnej (do lat 12)

18.01.2011 Radom – zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym HOTK Super Seria (do lat 12)

09.01.2011 Pabianice –złoty medal Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów (do lat 12)

30.12.2010 Sobota – zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym HOTK Seria 1 POZ BRUK (do lat 12)

06.12.2010 Warszawa – Halowy Mistrz Warszawy w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 14)

08.11.2010 Warszawa – Halowy Mistrz Województwa Mazowieckiego w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 12)

30.08.2010 Puławy – II miejsce w turnieju deblowym OTK Super Seria (do lat 12)

14.08.2010 Łęczna – zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym OTK Seria 1 (do lat 12)

09.08.2010 Warszawa – II miejsce w turnieju deblowym OTK Seria 1 (do lat 12)

21.06.2010 Łódź – zwycięstwo w turnieju deblowym OTK Seria 1 (do lat 12)

15.06.2010 Olsztyn – II miejsce w turnieju deblowym OTK Super Seria- British School Cup (do lat 12)

17.05.2010 Warszawa – Mistrz Województwa Mazowieckiego w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 12)

04.05.2010 Częstochowa – III miejsce w singlu, OTK Super Seria XVIII Memoriał Marty Hudy (do lat 12)

23.02.2010 Warszawa – II miejsce w turnieju deblowym OTK Seria 2 (do lat 12)

16.02.2010 Szczecin – zwycięstwo w turnieju deblowym OTK Seria 1 (do lat 12)

26.01.2010 Radom – III miejsce w singlu, II miejsce w deblu, OTK Seria 2 (do lat 12)

11.01.2010 Warszawa - III miejsce w turnieju singlowym i II miejsce w turnieju deblowym WTK-5 (do lat 12)

14.12.2009 Warszawa – Mistrz Warszawy w grze pojedynczej i podwójnej (do lat 12)

30.11.2009 Warszawa - V-ce Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w grze pojedynczej (do lat 12)

16.11.2009 Warszawa - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym WTK-5 (do lat 12)

16.03.2009 Warszawa - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym WTK-5 (do lat 10)

09.03.2009 Warszawa - III miejsce w turnieju singlowym WTK-5 (do lat 10)

09.02.2009 Warszawa - zwycięstwo w turnieju singlowym i deblowym WTK-5 (do lat 10)

01.02.2009 Warszawa - II miejsce w turnieju singlowym i I miejsce w turnieju deblowym WTK-5 (do lat 10)

Archiwalne artykuły prasowe, filmy, wywiady

Kacoer Żuk - Mistrz Polski
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.