WSG Academy Baby
WSG Academy Baby

WSG Academy - BABY

Program dedykowany dzieciom w przedziale wiekowym 0-6 lat

Czym skorupka za młodu… Przywiązujemy do tego w WSG Academy ogromną wagę, ponieważ wiemy doskonale, że cechy motoryczne zaczynają się kształtować już od pierwszych miesięcy życia. Pomagamy wspierać rozwój cech motorycznych poprzez stymulacje prawidłowego rozwoju ruchowego niemowlaka, aby ułatwiać osiąganie nowych umiejętności i co raz wyższych pozycji. W późniejszych latach oraz w okresie przedszkolnym wspieramy rozwój siły mięśniowej oraz zdobywanie i rozwijanie umiejętności ruchowych.

FORMULARZ KONTAKTOWY - napisz do nas
Jeśli chcesz zgłosić udział w zajęciach WSG Academy - BABY lub zadać pytanie, napisz do nas. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.
captcha

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Fundację Warsaw Sports Group wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

CENNIK zajęć WSG Academy - Baby

Zajęcia grupowe:
1x / tydzień – 150 zł /miesiąc
2x / tydzień – 300 zł /miesiąc
3x / tydzień – 400 zł /miesiąc


Zajęcia indywidualne:
Trening niemowląt: 130 zł (55 min.)
Trening 2 latka: 120 zł (55 min.)
Trening 3-6 lat: 120 zł (55 min.)

Rehabilitacja: 130 zł (55 min.)
Zajęcia ruchowe
Konsultacja: 130 zł
Wsparcie psychologiczne: 200 zł
Dietetyka i zdrowe żywienie: 200 zł

OBIEKTYWIZACJA DZIECKA

Każdy maluch rozpoczyna swoją przygodę z WSG Academy - BABY od obiektywizacji. Jest to spotkanie z naszym fizjoterapeutą, podczas którego wykonywane są badania postawy dziecka, dokonywana jest ocena jego motoryki, równowagi oraz siły mięśniowej. Każda obiektywizacja zakończona jest pełnym raportem, dzięki któremu uzyskują Państwo obiektywne narzędzie do sprawdzania jakości rozwoju cech fizycznych i motorycznych.

Skontaktuj się z ekspertem WSG Academy: akademia@sportsgroup.pl

PROPOZYCJE ZAJĘĆ GRUPOWYCH

Wybierz program WSG Academy BABY dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz kategorii wiekowej dziecka.

FIT CIĄŻA

Jesteś w ciąży? Nie rezygnuj z aktywności fizycznej! Lekarze nie mają wątpliwości, że ruch w czasie ciąży poprawia samopoczucie i dobrze wpływa na zdrowie matki oraz dziecka. Bądź aktywną przyszłą Mamą i zapisz się na specjalnie dedykowane dla Ciebie zajęcia. Skorzystasz na tym nie tylko Ty, ale i Twoje dziecko.

FIT MAMA & BABY
ACTIVE BABY
BABY TENNIS
FUNNY JUDO
TEAM ACTIVITY
Image

PROPOZYCJE ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

Wybierz program WSG Academy BABY dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz kategorii wiekowej dziecka.

Niemowlaki

Najmłodsze pociechy, czyli niemowlaki zapraszamy z rodzicami na indywidualne treningi podczas których będziemy stymulować prawidłowy rozwój ruchowy poprzez „pokazywanie” dziecku i naukę pozycji dostosowanych do jego możliwości wiekowych i ruchowych. Rodzicom naszych podopiecznych oferujemy naukę i instruktaż z zakresu pielęgnacji (jak prawidłowo nosić swoje dziecko, układać). Nasi fizjoterapeuci również doradzą w zakresie doboru odpowiednich pierwszych butów oraz odpowiedzą na wszystkie pytania rozwojowe i pielęgnacyjne.

Jeśli u maluszka neurolog lub pediatra stwierdzili zaburzenia napięcia mięśniowego lub asymetrię ułożeniową nasz fizjoterapeuta poprzez odpowiednie ćwiczenia pomoże wrócić do formy aby szkrab mógł szybciej skorzystać z oferty treningów prawidłowego rozwoju WSG Academy BABY.

Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze w specjalnie przygotowanej do tego salce, gdzie obok dziecka podczas treningu jest cały czas rodzic. Zachęcamy do zabrania ulubionych zabawek, grzechotek, książeczek, które dodatkowo umilą czas. Przed rozpoczęciem cyklu treningów fizjoterapeuta wykonuje badanie na podstawie którego ocenia napięcie mięśniowe niemowlęcia oraz jego umiejętności ruchowe.

Dzieci dwuletnie
Dzieci 3-6 lat
Rehabilitacja

Nasza oferta skierowana jest również dla dzieci ze sprzężonymi problemami zdrowotnymi. Rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy na podstawie rzetelnego wywiadu z rodzicem i zapoznaniu się z pełną dokumentacją medyczną a także po wykonaniu badania przedmiotowego określa problem i planuje wraz z rodzicem prowadzenie terapii.

Zajęcia ruchowe
Badanie + edukacja
Wsparcie psychologiczne
Dietetyka i zdrowe żywienie
Image

GRAFIK ZAJĘĆ WSG Academy - BABY

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. W razie problemów związanych z dopasowaniem godzin zajęć, prosimy o kontakt z trenerem-koordynatorem WSG Academy - e-mail: akademia@sportsgroup.pl

grafik5_academy-baby9:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:00PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELAFIT CIĄŻAFIT CIĄŻAFIT MAMA & BABYFIT MAMA & BABYTEAM ACTIVITYTEAM ACTIVITYTEAM ACTIVITYTEAM ACTIVITYTEAM ACTIVITYFUNNY JUDOFUNNY JUDOFUNNY JUDOFIT CIĄŻAPRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**PRZEDSZKOLE**ACTIVE BABY*ACTIVE BABY*ACTIVE BABYACTIVE BABYACTIVE BABYACTIVE BABYACTIVE BABYACTIVE BABY*BABY TENNISBABY TENNISBABY TENNISBABY TENNISBABY TENNISBABY TENNIS

| * grupa ćwicząca z rodzicami | **  miejsce na grupę w przedszkolu Twojego dziecka

KADRA TRENERSKA

  • Aleksandra Kluczka - koordynator WSG Academy BABY
  • Michał Gromadziński - fizjoterapeuta, ekspert WSG Academy
  • Ada Szczepańska - fizjoterapeuta

LOKALIZACJA

Ośrodek Legia Korty, Trybuna A, poziom -1
Warszawa, ul. Myśliwiecka 4a

ETAPY ROZWOJU W SPORCIE

Wybierz program WSG Academy dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

© 2020 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.