WSG
WSG Team

ZESPÓŁ EKSPERTÓW WSG ACADEMY

  • Daria Abramowicz
  • Małgorzata Szczugieł
  • Paweł Choduń
  • Stanisław Gadziński
  • Michał Gromadziński

DARIA ABRAMOWICZ - koordynator WSG Academy w obszarze psychologii w sporcie
Psycholog sportowy posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w sporcie jako zawodniczka i trener. Jako psycholog pracuje ze sportowcami, trenerami oraz rodzicami zawodników w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Skupia się na całościowym podejściu do kariery sportowej pamiętając, że sportowiec to przede wszystkim człowiek.

Posiada doświadczenie w pracy między innymi z kadrami narodowymi w kolarstwie i pływaniu, z tenisistami i zawodnikami innych dyscyplin na poziomie mistrzowskim. Prowadzi także projekty edukacyjne zakładające zwiększanie świadomości społecznej w zakresie ważnej roli psychologii w sporcie i biznesie. Współtworzyła oraz prowadziła działający z powodzeniem przez kilka lat portal Park Psychologii.

MAŁGORZATA SZCZUGIEŁ - ekspert WSG Academy w obszarze psychologii w sporcie
Psycholog sportowy. Ze sportem związana również od strony organizacyjnej. Jako psycholog pracuje zarówno ze sportowcami, jak i trenerami, dziećmi, rodzicami młodych zawodników, sztabami szkoleniowymi i klubami. Ma doświadczenie w pracy w dyscyplinach indywidualnych i zespołowych. Wspiera proces szkoleniowy na różnych poziomach zaawansowania, propagując holistyczne podejście do rozwoju.

Ukończyła Uniwersytet Opolski ze specjalnością psychologia kliniczna oraz szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR. Ukończyła także studia podyplomowe z psychologii sportu na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Warszawie oraz kwalifikacyjny kurs pedagogiczny w TWP we Wrocławiu.

PAWEŁ CHODUŃ - koordynator WSG Academy w obszarze przygotowania motorycznego i fizjoterapii
Dyplomowany osteopata i magister fizjoterapii, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami. W czasie kariery zawodowej prowadził sportowców wielu dyscyplin na arenie międzynarodowej w zakresie osteopatii, fizjoterapii, oceny funkcjonalnej oraz motorycznej.

Specjalizuje się w obiektywizacji zawodników; diagnozie oraz prognozie fizjoterapeutycznej; planowaniu i programowaniu treningów motorycznych; holistycznej ocenie osteopatycznej. Pracował w prestiżowych ośrodkach opiekujących się ikonami polskiego i światowego sportu: Carolina Medical Center, Fizjofit, Galen.

STANISŁAW GADZIŃSKI - ekspert i trener przygotowania motorycznego, fizjoterapeuta
Trener przygotowania motorycznego, magister fizjoterapii, aktywny zarówno na płaszczyźnie praktyki, jak i edukacji. W swoich działaniach obejmuje zakres opieki rehabilitacyjnej, trening funkcjonalny oraz zintegrowany z dyscypliną trening motoryczny.

Jego specjalizacją jest diagnostyka (w tym fizjoterapeutyczna ocena funkcjonalna oraz ocena specyficznych zdolności motorycznych) jak i kompleksowy trening motoryczny obejmujący szerokie działania od kształtowania funkcjonalnego po rozwijanie specyficznych cech motorycznych.

MICHAŁ GROMADZIŃSKI - koordynator WSG Academy Baby w obszarze rozwoju motorycznego
Fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci i Centrum Zdrowia Dziecka oraz w wielu przedszkolach niepublicznych. Wielokrotny członek ekipy medycznej podczas turniejów tenisowych.

W swojej pracy zajmuje się dziećmi z niepełnosprawnością ruchową oraz z dziećmi zdrowymi wspierając ich prawidłowy rozwój ruchowy. Podczas pracy z małym pacjentem zależy mu zarówno na efekcie terapeutycznym jak i na uśmiechu podopiecznego. Prywatnie pasjonata sportu i aktywny kibic.

DARIA ABRAMOWICZDaria Abramowicz

Daria Abramowicz

Psycholog sportowy posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w sporcie jako zawodniczka i trener. Jako psycholog pracuje ze sportowcami, trenerami oraz rodzicami zawodników w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Wspiera proces szkoleniowy i sportowy rozwój na różnych poziomach zaawansowania. Skupia się na całościowym podejściu do kariery sportowej pamiętając, że sportowiec to przede wszystkim człowiek.

Posiada doświadczenie w pracy między innymi z kadrami narodowymi w kolarstwie i pływaniu, z tenisistami i zawodnikami innych dyscyplin na poziomie mistrzowskim. Prowadzi także projekty edukacyjne zakładające zwiększanie świadomości społecznej w zakresie ważnej roli psychologii w sporcie i biznesie. Współtworzyła oraz prowadziła działający z powodzeniem przez kilka lat portal Park Psychologii.

MAŁGORZATA SZCZUGIEŁMałgorzata Szczugieł
PAWEŁ CHODUŃPaweł Choduń
STANISŁAW GADZIŃSKIStanisław Gadziński
MICHAŁ GROMADZIŃSKIMichał Gromadziński
© 2021 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.