Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Sukcesy Janka Nowackiego

Sukcesy Janka Nowackiego w turniejach OTK Skrzatów

Jan Nowacki, podopieczny trenera Mikołaja Jędruszczaka, wziął udział w organizowanych po raz pierwszy w Polsce Turniejach Kinder+Sport Tennis Trophy (ranga OTK Skrzatów) przy współpracy Polskiego Związku Tenisowego z Włoskim Związkiem Tenisowym.

Pierwszy turniej, w którym Janek zajął 3 miejsce, odbył się w Kołobrzegu w dniach 01.-03.07.2018 r. Drugi zaś odbył się w SKF Klubie Tenisowym w Szczawnie Zdroju w dniach 15.-17.07.2018 r.. Janek zajął w nim II miejsce. Wartym podkreślenia jest fakt, że był to pierwszy finał legionisty w turnieju OTK rangi skrzatów.

W dniach 10-14 lipca 2018 roku Janek brał udział w turnieju OTK w Radomiu w kategorii skrzatów. W grze podwójnej w parze z Jakubem Januchowskim (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) Jaś zajął I miejsce. W finale chłopcy pokonali parę rozstawioną z numerem 1 Macieja Zarębskiego i Filipa Kosińskiego 6/4 4/6 10/7. W grze singlowej nasz zawodnik dotarł do półfinału przegrywając z późniejszym finalistą Maciejem Zarębskim (Tenis Pro Piaseczno).

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.