Archiwum

Turnieje tenisowe dla najmłodszych

Na kortach Legii przy ul. Myśliwieckiej 4a rozpoczyna się nowy cykl turniejów tenisowych dla najmłodszych grup wiekowych (roczniki 2004-2009). Rywalizacja oparta jest na programie Tenis10, opracowanym przez Polski Związek Tenisowy. Patronem cyklu została Fundacja Warsaw Tennis Team Promotion, stąd nazwa turnieju, jak też całego cyklu.

Terminy turniejów:
- sobota, 17 maja 2014 - turniej odwołany
- sobota, 24 maja 2014 - wyniki
- sobota, 07 czerwca 2014 -wyniki
- sobota, 14 czerwca 2014 - komunikat turniejowy

Zaplanowaliśmy 4 turnieje w każdej z grup wiekowych, dwa w maju i dwa w czerwcu. Będziemy prowadzić wewnętrzną klasyfikację rankingową co uatrakcyjni nasze turnieje i wprowadzi ciekawą formę rywalizacji.

Nad wszystkimi pojedynkami czuwać będą trenerzy Akademii Tenisa Legia Warszawa, sędziując mecze najmłodszych i pomagając starszym w liczeniu punktów. Mecze zostaną rozegrane według programu Tenis 10. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w następujących kategoriach wiekowych:
niebieskiej (rocznik 2007-2009)
czerwonej (rocznik 2006)
pomarańczowej (rocznik 2005)
zielonej (rocznik 2004)

Na stronach www.legiatenis.com oraz www.sportsgroup.pl będziemy na bieżąco po każdym turnieju śledzić wyniki i przyglądać się zaciętej rywalizacji. Fundacja Warsaw Tennis Team Promotion zaplanowała wiele nagród i upominków dla uczestników i zwycięzców poszczególnych imprez, ale również dla triumfatorów całego cyklu. Będą to nagrody rzeczowe oraz zaproszenia na zawodniczy letni obóz tenisowy. Zapowiada się bardzo ciekawie, zatem nie zwlekajcie ze zgłoszeniami! Zapraszamy.


Turnieje tenisowe dla najmłodszychNASI PARTNERZY

ForBetCube OnlineSklep tenisowyGarminLagardere SportWebreklamaHutnik WarszawaMessentialLFCEnel SportLegia.comWarszawiankaTorwarProstejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.