Archiwum

Rejestracja fundacji Warsaw Tennis Team Promotion

21 grudnia 2012 roku, po wielu miesiącach starań, uzyskaliśmy wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000445611 i tym samym postawiliśmy ostatni krok na drodze powołania do życia fundacji Warsaw Tennis Team Promotion. Wraz z początkiem 2013 roku pełni pomysłów i zapału zabieramy się do pracy, aby zrealizować nasze marzenia o stworzeniu w pełni profesjonalnej i zawodowej grupy tenisowej. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli pochwalić się efektami naszych działań na rzecz rozwoju tej wspaniałej dyscypliny sportu, jaką jest tenis ziemny.


KRS fundacjiNASI PARTNERZY

ForBetCube OnlineSklep tenisowyGarminLagardere SportWebreklamaHutnik WarszawaMessentialLFCEnel SportLegia.comWarszawiankaTorwarProstejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.