Zagraj w tenisa w WSG Academy

Zagraj w tenisa w WSG Academy

Akademia Tenisowa zaprasza do zapisów na treningi w sezonie 2020/2021. Prowadzimy nabory w każdej grupie wiekowej. Działamy w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy oraz okolic. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zostań częścią naszej tenisowej rodziny.

Jeśli chcesz zgłosić udział w zajęciach Akademii Tenisowej lub zadać pytanie, napisz do nas.
Wpisz swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Fundację Warsaw Sports Group wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

captcha

Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *

Kim jesteśmy?
Jesteśmy jedną z największych akademii tenisowych w Polsce. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - mamy propozycje zarówno dla osób z ambicjami zawodniczymi, jak i dla rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie. Działamy na autorskich konspektach treningowych opracowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia prowadzą byli zawodnicy z doświadczeniem w rozgrywkach tenisowych na szczeblach krajowym i międzynarodowym. To gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

Tenis już dla 3-latków
Do naszej akademii zapraszamy dzieci już od 3. roku życia, którym zapewniamy zajęcia BABY TENNIS. W ramach zajęć w kategoriach wiekowych U-6, U-8, U-10 proponujemy m.in. treningi grupowe; obiektywizację i konsultacje, obozy stacjonarne i rodzinne - wszystko pod okiem doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów i animatorów. Od początku szkolenia dbamy też o rozwój psychologiczny zawodników.

Szkolimy we wszystkich kategoriach wiekowych
Przyjmujemy zapisy do wszystkich młodzieżowych kategorii wiekowych: U-12, U-14, U-16, U-18. Prowadzimy także szkolenie osób dorosłych. Stawiamy na kompleksową opiekę. W naszej ofercie znajdą Państwo treningi indywidualne i grupowe, przygotowanie motoryczne, obiektywizację zawodnika i konsultacje. Bardzo ważne są dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa. Zawodnikom proponujemy wyjazdy turniejowe. Nad wszystkim czuwa licencjonowana kadra trenerska (ITF/PZT).

Wychowujemy mistrzów
Nasza akademia znana jest ze skutecznego szkolenia. To my wyszkoliliśmy i poprowadziliśmy karierę Igi Świątek. Zawodnicy tacy jak Stefania Rogozińska-Dzik czy Kacper Żuk, doskonale radzą sobie na zawodowych kortach. W ramach kategorii PRO prowadzimy zawodników grających w Tennis Europe, ITF, WTA i ATP; otaczając ich kompleksowym programem wsparcia psychologicznego w sporcie i przygotowania motorycznego. W naszej ofercie znajdują się także: medycyna i fizjologia wysiłku; odżywianie i suplementacja; fizjoterapia i regeneracja; konsultacje z trenerami z Touru WTA/ ATP/ ITF i strategiczna współpraca z renomowanymi ośrodkami szkolenia sportowego. W ramach agencji WSG oferujemy również usługi z zakresu managamentu sportowego, marketingu sportowego i public relations.

Dołącz do #teamWSG

Nabory do Akademii Tenisowej WSG Academy na sezon 2020/2021:
tel. +48 798 001 228, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KATEGORIE WIEKOWE AKADEMII TENISOWEJ

 Akademia Tenisowa© 2021 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.