Lagardère Sports partnerem Warsaw Sports Group

Lagardère Sports partnerem Warsaw Sports Group

Lagardère Sports Poland, należąca do grupy Lagardère będącej jedną z największych na świecie agencji w branży sportowej, oraz Warsaw Sports Group, podpisały umowę o współpracy w zakresie komercjalizacji praw marketingowych i hospitality. - Pozyskaliśmy globalnego, strategicznego Partnera. Umowa z Lagardère Sports otworzy przed nami nowe możliwości i nada dynamiki w wielu działaniach - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

- Pozyskanie przez WSG tak ważnego Partnera biznesowego, jak Lagardère Sports Poland, to znakomita informacja dla sportowców, z którymi współpracujemy i którymi się opiekujemy. Mam nadzieję, że współpraca ta pozwoli nam jeszcze prężniej rozwijać projekty, którymi zarządzamy i organizowane przez nas imprezy - mówi Bochenek. - Dla WSG nawiązywanie relacji z tak potężnymi Partnerami, przez lata funkcjonującymi w świecie sportu, marketingu sportowego i biznesu, to kolejny krok do rozwoju i zawieszania coraz wyżej poprzeczki - dodaje.

- Współpraca z Warsaw Sports Group to dla nas okazja do większego zaangażowania w tak prestiżową dyscyplinę sportu jak tenis, a sam międzynarodowy zawodowy turniej kobiecy WSG OPEN 2019 o punkty do rankingu WTA to wyjątkowe wydarzenie dające kibicom tenisa w Polsce możliwość oglądania gry profesjonalnych zawodniczek na żywo. Lagardère Sports Poland z przyjemnością nawiązuje partnerstwo przy tym projekcie – mówi Andrzej Placzyński, Prezes Lagardère Sports Poland.

Lagardère Sports to globalna organizacja, zajmująca się całym spektrum działań w marketingu sportowym. W Polsce działa nieprzerwalnie od ponad 20 lat, wcześniej pod nazwą Sportfive. Lagardère Sports jest wyłącznym partnerem marketingowym Polskiego Związku Piłki Nożnej, pozyskującym partnerów i sponsorów reprezentacji Polski i Pucharu Polski. Współpracuje z 250 sportowcami i ponad 100 klubami piłkarskimi. Z Lagardère Sports związani są lub byli m.in. Robert Lewandowski, Agnieszka Radwańska, Caroline Wozniacki, Richard Gasquet czy Federacja KSW. W obszarach działań tego sportowego giganta znajdują się zarówno piłka nożna, jak i siatkówka, tenis, piłka ręczna, sporty motorowe i projekty esportowe.


© 2021 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.