• +48 513 460 460
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Sobieraj" zaczął rok od sukcesów

Złoty medal na międzynarodowych zawodach OCR Indoor Championship w Holandii, pierwsze miejsce w drużynie na Runmageddon Rekrut Modlin i drugie indywidualnie w Falenickich Biegach Górskich - Wojciech Sobierajski ma za sobąświetny początek roku. - Moim głównym celem na ten rok są mistrzostwa świata i Europy - deklaruje "człowiek od zadań niemożliwych".

Trzykrotny medalista mistrzostw świata w biegach z przeszkodami ma chrapkę na kolejne krążki. Przygotowuje się do nich poprzez starty w zawodach krajowych i zagranicznych.

W styczniu "Sobieraj" wziął udział w Falenickich Biegach Górskich. - Dystans 6,66 kilometra pokonałem w 25 minut i 8 sekund. Daje to średnią 3:45 na kilometr, a suma przewyższeń wyniosła 170 metrów. Była moc - wspomina Wojtek.

To był tylko przedsmak wyjazdu na prestiżowe zawody OCR Indoor Championship w Holandii.Łatwo nie było, bo uczestnicy musieli zmierzyć się z pięcioma ekstremalnie trudnymi zadaniami - trzema crossfitowymi i dwoma sprawdzającymi siłę chwytu - a na starcie stawiło się stu zawodników z siedmiu krajów."Sobieraja" to jednak nie przeraziło - nasz wojownik wywalczył w Holandii złoty medal!

Wojtek ma za sobą również start w Runmageddonie Rekrut Modlin. Wraz z Husarią, której barwy reprezentuje w tym roku, zajął pierwsze miejsce. Indywidualnie był 11. - Moim głównym celem na ten rok są mistrzostwa świata i Europy i to tam pokażę, na co mnie stać - stwierdził po zawodach "Sobieraj".

Trzymamy kciuki!

Wojciech SobierajskiLegia Warszawa - sekcja tenisaLegia Warszawa - sekcja hokejaLegia Warszawa - sekcja biegowaLegia Warszawa - kolarska

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.