Weronika Deresz wicemistrzynią Europy

Weronika Deresz, w parze z Joanną Dorociak, zdobyła wicemistrzostwo Europy podczas mistrzostw Starego Kontynentu rozgrywanych w Glasgow.

Weronika, która od kilku miesięcy startuje jako zawodniczka niezrzeszona, to specjalistka w kategorii dwójek podwójnych wagi lekkiej.

- Cieszę się z medalu, to dobry prognostyk na kolejne miesiące. Startowałyśmy w Szkocji bez wielkiego, specjalnego przygotowania, a jednak zdobyłyśmy srebrny medal - cieszyła się wspierana przez fundację Warsaw Sports Group wioślarka. Polki przegrały tylko z Holenderkami.

Mistrzostwa Europy miały być sprawdzianem generalnym przed wrześniowymi mistrzostwami świata w Płowdiw. Tam jednak Weronice nie poszło tak, jak sobie założyła. Wioślarkę dopadło zatrucie pokarmowe, które wyeliminowało ją z treningów na kilka dni. Ostatecznie para Deresz/ Dorociak popłynęła w finale B, gdzie z czasem 7.08,77 zajęły piąte miejsce.

NASI PARTNERZY

ForBet Garmin Lagardere Sport Webreklama Hutnik WarszawaMessential LFC Enel Sport Legia.com Warszawianka Torwar Prostejov

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.