• +48 513 460 460
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weronika Deresz wicemistrzynią Europy

Weronika Deresz, w parze z Joanną Dorociak, zdobyła wicemistrzostwo Europy podczas mistrzostw Starego Kontynentu rozgrywanych w Glasgow.

Weronika, która od kilku miesięcy startuje jako zawodniczka niezrzeszona, to specjalistka w kategorii dwójek podwójnych wagi lekkiej.

- Cieszę się z medalu, to dobry prognostyk na kolejne miesiące. Startowałyśmy w Szkocji bez wielkiego, specjalnego przygotowania, a jednak zdobyłyśmy srebrny medal - cieszyła się wspierana przez fundację Warsaw Sports Group wioślarka. Polki przegrały tylko z Holenderkami.

Mistrzostwa Europy miały być sprawdzianem generalnym przed wrześniowymi mistrzostwami świata w Płowdiw. Tam jednak Weronice nie poszło tak, jak sobie założyła. Wioślarkę dopadło zatrucie pokarmowe, które wyeliminowało ją z treningów na kilka dni. Ostatecznie para Deresz/ Dorociak popłynęła w finale B, gdzie z czasem 7.08,77 zajęły piąte miejsce.


Weronika Deresz wicemistrzynią Europy

fot. J. Szymczyk


Weronika Deresz wicemistrzynią EuropyLegia Warszawa - sekcja tenisaLegia Warszawa - sekcja hokejaLegia Warszawa - sekcja biegowaLegia Warszawa - kolarska

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.