Weronika Deresz wicemistrzynią Europy

Weronika Deresz, w parze z Joanną Dorociak, zdobyła wicemistrzostwo Europy podczas mistrzostw Starego Kontynentu rozgrywanych w Glasgow.

Weronika, która od kilku miesięcy startuje jako zawodniczka niezrzeszona, to specjalistka w kategorii dwójek podwójnych wagi lekkiej.

- Cieszę się z medalu, to dobry prognostyk na kolejne miesiące. Startowałyśmy w Szkocji bez wielkiego, specjalnego przygotowania, a jednak zdobyłyśmy srebrny medal - cieszyła się wspierana przez fundację Warsaw Sports Group wioślarka. Polki przegrały tylko z Holenderkami.

Mistrzostwa Europy miały być sprawdzianem generalnym przed wrześniowymi mistrzostwami świata w Płowdiw. Tam jednak Weronice nie poszło tak, jak sobie założyła. Wioślarkę dopadło zatrucie pokarmowe, które wyeliminowało ją z treningów na kilka dni. Ostatecznie para Deresz/ Dorociak popłynęła w finale B, gdzie z czasem 7.08,77 zajęły piąte miejsce.


Weronika Deresz wicemistrzynią Europy

fot. J. Szymczyk


Weronika Deresz wicemistrzynią EuropyNASI PARTNERZY

ForBet Garmin Lagardere Sport Webreklama Hutnik WarszawaMessential LFC Enel Sport Legia.com Warszawianka Torwar Prostejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.