GARMIN nowym partnerem Warsaw Sports Group

18 maja w siedzibie firmy GARMIN Polska miało miejsce bardzo ważne spotkanie. Przedstawiciele Warsaw Sports Group spotkali się z Rafałem Opalińskim i Piotrem Korniłowem, reprezentującymi firmę GARMIN Polska. Podpisano umowę o wzajemnej współpracy. GARMIN została Partnerem technicznym Warsaw Sports Group i wszystkich naszych sekcji. Iga Świątek i Kacper Źuk zostaną wyposażeni w najnowsze produkty firmy, które doskonale będą monitorować aktualną formę i wydatnie pomogą podczas planowania treningów.

Gama urządzeń firmy GARMIN jest niesamowicie szeroka. Każdy kto uprawia sport i stawia przed sobą chociaż minimalne cele, odszuka w tej ofercie coś dla siebie. Początkujący biegacze, kolarze, pływacy, żeglarze, na akrobacjach samolotowych kończąc.

Artur Bochenek - prezes zarządu Warsaw Sports Group:
- Cieszę się, że do grona naszych kluczowych Partnerów dołącza właśnie GARMIN. Profesjonalny sport nie może już dzisiaj funkcjonować bez pełnego monitoringu i planowania, a produkty i sprzęt, które ma w swojej ofercie GARMIN w tym zakresie są najlepsze na świecie. W życiu codziennym naszych sportowców oraz sekcji są już obecne od dłuższego czasu jednak teraz będziemy mieli do nich jeszcze większy dostęp. Współpraca w sposób bezpośredni przyczyni się do jeszcze większej profesjonalizacji przygotowań naszych sportowców i pomoże nam również w organizacji najważniejszych imprez, takich jak chociażby Warsaw Boixing Night czy WSG Open.

Każdy członek naszej sportowej rodziny będzie mógł, po preferencyjnych cenach, nabyć interesujące go produkty po wcześniejszym kontakcie z biurem WSG. Firma GARMIN poza wspieraniem naszych zawodników, będzie także pomagać i sponsorować nasze imprezy, turnieje oraz wszelkie działania i projekty Warsaw Sports Group. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy.


Odwiedź stronę internetową firmy GARMIN - www.garmin.comGarmin

Na zdjęciu od lewej: Artur Bochenek, Lech Sidor, Rafał Opaliński, Piotr Korniłow

Garmin

Garmin

Najnowsze produkty firmy GARMIN

NASI PARTNERZY

ForBet Garmin Lagardere Sport Webreklama Hutnik WarszawaMessential LFC Enel Sport Legia.com Warszawianka Torwar Prostejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul. Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.