• +48 513 460 460
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Fonfara w Warsaw Sports Group

Wiadomością dnia jest bez wątpienia informacja, która pojawiła się w mediach społecznościowych Andrzeja Fonfary, a którą my oficjalnie i z radością potwierdzamy. Nasz super fighter obublikował zdjęcie z podpisania kontraktu oraz napisał: „New marketing contract in Poland and next step in my carrier... Thank you @warsaw_sports_group for great time in Warsaw!”

Artur Bochenek i Andrzej Fonfara spotkali się dzisiaj wczesnym popołudniem w siedzibie Warsaw Sports Group, aby sfinalizować wszelkie formalności i oficjalnie rozpocząć współpracę. Chwilę później Panowie udali się do Legia Fight Club na krótką sesję i symboliczne przybicie piątki. Obydwie strony podchodzą do współpracy z dużym optymizmem, entuzjazmem i stawiają sobie ambitne cele. O tych najważniejszych będziemy Was na bieżąco i regularnie informować, a tym czasem zabieramy się wspólnie z #TeamFonfara do ciężkiej pracy.

Legia Warszawa - sekcja tenisaLegia Warszawa - sekcja hokejaLegia Warszawa - sekcja biegowaLegia Warszawa - kolarska