Podsumowanie wydarzenia Amazing Warsaw Night

17 listopada spotkaliśmy się wszyscy w klubie "Na Lato", żeby wspólnie uczcić rozpoczęcie współpracy Warsaw Sports Group z grupą Amazing oraz Klubem Tenisowym Warszawianka. Zaprosiliśmy na ten wieczór naszych Partnerów biznesowych, Klientów oraz Przyjaciół, żeby przedstawić im kilka inicjatyw, jakie przed nami w przyszłych latach. Współpraca tych trzech podmiotów nie jest taka zupełnie przypadkowa. Za sterami stoją ludzie mający bardzo podobną wizję rozwoju zazębiających się projektów i to stało się motorem napędowym do ich współtworzenia. Wszyscy obecni mieli możliwość pierwszy raz posłuchać o tym co planujemy. Na początek współpracy, trzeba przyznać, wygląda to bardzo obiecująco i interesująco.

Już w tym tygodniu rozpoczynamy promocję i sprzedaż oferty turystyki sportowej pod partnerską nazwą Warsaw Sports Group - Amazing Travel. Jedną z ciekawszych zimowych propozycji jest bez wątpienia wyjazd do Gruzji, aby spróbować szaleństwa poza stokiem. To właśnie ten wyjazd szczególnie polecał nam w piątek Jędrek Bargiel. Obiecał, że będzie tam z nami i to powinno rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, czy wybrać się tam, czy nie… Wyszliśmy z przeświadczeniem, że wszyscy widzimy się w Gruzji, także czas rezerwować miejsca, bo tych jest ograniczona ilość.

Ważną informacją szczególnie dla fanów tenisa, ale również dla naszych Partnerów biznesowych, jest deklaracja organizacji zawodowego turnieju kobiecego na kultowych kortach Warszawianki. Wracamy do kolebki tych dużych imprez ostatniego 25-lecia i ponownie na korcie centralnym Warszawianki zagrają zawodniczki o punkty WTA. Szykuje się największa tenisowa kobieca impreza w 2018 roku w Polsce. Teraz przed nami w tym temacie czas wytężonej pracy - wykonamy ją z dużym zapałem!

Część oficjalną piątkowego wydarzenia zakończyła długa rozmowa Dariusza Urbanowicza z Jędrkiem Bargielem. Panowie wrócili wspomnieniami do wyprawy na K2 i innych ekstremalnych górskich wyczynów Jędrka. Mieliśmy okazję oglądać zdjęcia z jego prywatnej kolekcji oraz filmy przedstawiające cały projekt K2 SKI CHALLENGE. Każdy z uczestników spotkania miał okazję porozmawiać z Jędrkiem i wymienić poglądy i doświadczenia z górskich wypraw.

Impreza Amazing Warsaw Night w klubie „Na Lato” trwała do późnych godzin nocnych. Wszyscy fantastycznie się bawili i planowali wspólne sportowe i turystyczne przedsięwzięcia z Warsaw Sports Group, Amazing Travel i Warszawianką. Możemy Wam na koniec obiecać, że spotkania pod hasłem Amazing Warsaw Night wejdą na stałe do naszego kalendarza. Kolejne pewnie już wiosną. Do zobaczenia!


NASI PARTNERZY

ForBetCube OnlineSklep tenisowyGarminLagardere SportWebreklamaHutnik WarszawaMessentialLFCEnel SportLegia.comWarszawiankaTorwarProstejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.