Amazing Warsaw Night

W najblizszy piątek nie może Państwa zabraknąć na wyjątkowej imprezie Amazing Warsaw Night. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wieczoru w klubie Na Lato - ul. Rozbrat 44a, start o godzinie 20:00. Podczas eventu zostanie przedstawiona współpraca pomiędzy Warsaw Sports Group, AmazingTravel oraz Klubem Tenisowym Warszawianka.

Miłośnicy sportu i aktywnego wypoczynku będą mieli świetną okazję do zapoznania się z ofertą sportowo-biznesową. W programie czeka na Państwa sporo niespodzianek i możliwość poznania nowych ciekawych ludzi. Jako gość specjalny pojawi się Andrzej Bargiel, który podzieli się z Państwem szczegółami ostatniej wyprawy na K2, drugim co do wysokości szczytem Ziemi. Oprawę muzyczną zapewni Agencja Muzyczna Dream-Art.

Zacznijmy weekend razem!


NASI PARTNERZY

ForBetCube OnlineSklep tenisowyGarminLagardere SportWebreklamaHutnik WarszawaMessentialLFCEnel SportLegia.comWarszawiankaTorwarProstejov

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.
Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-449) przy ul.Łazienkowskiej 6a/078, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.
© 2019 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.